086. ULF BERGQUIST, Olja på duk. Signerad: Ulf Bergqvist ”KVINNAN”. Tavlans mått: 57.5 x 48 cm

Slutpris: 450 kr

Artikelnr: 498-086 Kategori: Etikett: