419. UPPLÄGGNINGSFAT Örbyhus Rörstrand L 37 cm och tallrikar 2 st Rörstrand Ornäs Diam 24 cm 1800-tal med äldre lagningar.

Artikelnr: 505-419 Kategori: Etikett: