189. Vas, Erik Höglund, Boda. Signerad: H 850/120. H. 13 cm. Glaskonst Erik Höglund. Ca 9,5 x 9,5 cm. Saltkar (någon nagg).

Slutpris: 100 kr

Artikelnr: 459-189 Kategori: Etikett: