138. Vaser 2 st Margareta Hennix Gustavsberg H 21,5 cm. Sign. Vas Gustavsberg Sweden H 26,5, cm nagg.

Slutpris: 125 kr

Artikelnr: 479-138 Kategori: Etikett: