209. TRÄSKRIN 1800-tal. Åldersrelaterat slitage. H 19,5 cm. B 37 cm. Dj 30 cm.

Tid kvar:

Auktion avslutas: 2026-01-19 18:45

Läs mer om skillnaden mellan "Bud" och "Maxbud"
Artikelnr: 563-209 Kategori: Möbler