Slutpris: 500 kr
Slutpris: 275 kr
Slutpris: 4 100 kr
Slutpris: 100 kr
Slutpris: 200 kr
Slutpris: 375 kr
Slutpris: 175 kr
Slutpris: 100 kr
Slutpris: 300 kr
351. Matta handknuten Pakistan Bokhara, bruksslitage. 206 x 146 cm.
Slutpris: 3 200 kr
352. Kassaskåp Diplomat, nyckel & kombinationslås. Märkt E9740646. H 64 cm. B 50 cm. Dj 54 cm.
Slutpris: 700 kr
Slutpris: 1 900 kr
354. Golvur 1800-tal senare bemålat. Urtavlan märkt Mora med färgsläpp, skadat glas. H 220 cm.
Slutpris: 200 kr
Slutpris: 150 kr