Slutpris: 425 kr
Slutpris: 150 kr
Slutpris: 800 kr
134. Bordslampa 1900-talets 1:a hälft. H. 56 cm inkl. skärm. Skärm med skador. El måste bytas.
Slutpris: 125 kr
Slutpris: 1 300 kr
Slutpris: 425 kr
Auktionsobjektet kom inte upp i reservationspriset.
Slutpris: 375 kr
Slutpris: 1 425 kr
Slutpris: 175 kr
Slutpris: 125 kr