Slutpris: 425 kr
Slutpris: 1 700 kr
Slutpris: 1 100 kr
Slutpris: 150 kr
Slutpris: 5 525 kr
Slutpris: 800 kr
Slutpris: 725 kr
Slutpris: 625 kr
Slutpris: 1 425 kr
Slutpris: 300 kr
Slutpris: 500 kr
Slutpris: 350 kr
134. Bordslampa 1900-talets 1:a hälft. H. 56 cm inkl. skärm. Skärm med skador. El måste bytas.
Slutpris: 125 kr
Slutpris: 450 kr
Slutpris: 175 kr
Slutpris: 1 225 kr
Slutpris: 1 300 kr
Slutpris: 3 275 kr
Slutpris: 1 300 kr
Slutpris: 425 kr
Slutpris: 650 kr