Slutpris: 9 175 kr
Slutpris: 975 kr
053. Matta. Märta Måås Fjetterström. Sign. AB MMF. 125 x 84 cm
Slutpris: 22 550 kr
Slutpris: 1 325 kr
Slutpris: 5 700 kr
Slutpris: 1 675 kr
Slutpris: 2 150 kr
Slutpris: 2 050 kr
Slutpris: 525 kr
Slutpris: 2 475 kr
Slutpris: 1 225 kr
Slutpris: 750 kr
Slutpris: 3 100 kr
Slutpris: 7 325 kr
135. Loungestol Planka. Börge Lindau Lammhults. Snurrbart stativ. Trä och plåt. Smärre bruksslitage.
Slutpris: 1 725 kr
Slutpris: 1 750 kr
Slutpris: 3 275 kr
Slutpris: 4 000 kr
Slutpris: 3 625 kr
Slutpris: 3 425 kr
Slutpris: 3 400 kr
Slutpris: 1 100 kr
Slutpris: 1 100 kr