Slutpris: 9 175 kr
Slutpris: 975 kr
053. Matta. Märta Måås Fjetterström. Sign. AB MMF. 125 x 84 cm
Slutpris: 22 550 kr
Slutpris: 525 kr
135. Loungestol Planka. Börge Lindau Lammhults. Snurrbart stativ. Trä och plåt. Smärre bruksslitage.
Slutpris: 1 725 kr
Slutpris: 1 750 kr
Slutpris: 3 275 kr
Slutpris: 4 000 kr
Slutpris: 2 200 kr
183. Spegel, empire. Hallstämpel, otydbar. Del saknas, delvis renoverad. H. 133,5 cm. B. 59,5 cm.
Slutpris: 2 775 kr
Slutpris: 425 kr
Slutpris: 325 kr
Slutpris: 600 kr
Slutpris: 875 kr
Slutpris: 1 100 kr
Slutpris: 825 kr
240. Matta, rölakan. Ingegerd Silow. Fransarna något slitna, brukslitage. Ca 245 x 167 cm.
Slutpris: 7 925 kr
Slutpris: 350 kr
Slutpris: 1 100 kr
Slutpris: 425 kr
257. Canapé 1800-talets andra hälft senare omklädd, liten skada på klädsel och fläck. L 184 cm.
Slutpris: 450 kr
Slutpris: 450 kr
Slutpris: 23 550 kr