Visar 25–33 av 33 resultat
311. Skrivbord, teak 4-lådor. H 75 cm. L 120 cm. B 59 cm.
312. Nattduksbord teak. H 54 cm. B 53 cm. Dj 28 cm.
313. Soffa bäddbar 1800-talets andra hälft björk. L 214 cm.
314. Karmstolar 1 par sekelskiftet 1900, björk.
315. Skrivbordsstol, ek 1910/20-tal.
316. Nattduksbord 1 par furu. Bruksslitage. H 60 cm. B 42 cm. Dj 40 cm.
320. Väggskoställ. H 165 cm. B 68,5 cm. Dj 17 cm.
324. Spelbord, björk. H 77 cm. B 87 cm. Dj 42 + 42 cm.
325. Rullbord med hylla. H 50 cm. 60 x 60 cm. Spegel furu.