Slutpris: 125 kr
Slutpris: 100 kr
Slutpris: 100 kr
Slutpris: 100 kr
Slutpris: 125 kr
Slutpris: 175 kr
Slutpris: 275 kr
Slutpris: 100 kr
275. Ytterfoder Liljekonvalj Gustavsberg. H 14 cm. Diam 17 cm.
Slutpris: 225 kr
Slutpris: 325 kr
Slutpris: 950 kr
Slutpris: 275 kr
284. Vaser, 2 st. Lisa Larson. Varav 1 st m nagg. Signerade. Lisa L. Made in Sweden. H. 17 cm.
Slutpris: 250 kr
Slutpris: 850 kr
Slutpris: 250 kr
Slutpris: 300 kr
Slutpris: 375 kr
Slutpris: 100 kr
Slutpris: 150 kr
Slutpris: 675 kr