Visar 25–30 av 30 resultat
244. Ulf Larsson. Grafiskt blad. Signerat: Ulf Larsson, 215/360. Fuktskada. Ramen med några mindre skador. Tavlans mått: 47 x 61,5 cm.
246. Tavla. Tryck. Några fläckar. Ramen med skador. Tavlans mått: 44 x 56 cm.
247. A. Haggren. Oljemålning. Signerad: A. Haggren -37. Pannå. 47 x 48,5 cm.
250. Oljemålning. Otydlig signatur. Duk: 30 x 100 cm.
251. Lennart Peterzon. Oljemålning. Signerad: Lennart Peterzon -89. Duk. 52 x 67 cm.
274. Oljemålning. Georg -71. Duk.