026. Uppläggningsfat, kastrull. ”Irene”, Rörstrand. Skålar 2 st, bl a ”Dinera” Rörstrand.
Slutpris: 350 kr
Slutpris: 175 kr
Slutpris: 225 kr
Slutpris: 250 kr
Slutpris: 125 kr
Slutpris: 100 kr
Slutpris: 175 kr
Slutpris: 125 kr
Slutpris: 450 kr
Slutpris: 100 kr
Slutpris: 125 kr
040. Uppläggningsfat Gustavsberg, såskanna ”Viktoria” Rörstrand mm. Krackeleringar förekommer.
Slutpris: 175 kr
Slutpris: 150 kr
Slutpris: 125 kr
045. Mattallrikar Rörstrand 6 st. Rakstämplade. Diam. ca 24 cm.
Slutpris: 150 kr
Slutpris: 225 kr
Slutpris: 425 kr