Slutpris: 100 kr
Slutpris: 675 kr
Slutpris: 350 kr
Slutpris: 800 kr
Slutpris: 1 925 kr
Slutpris: 675 kr
Slutpris: 1 800 kr
Slutpris: 750 kr
Slutpris: 400 kr
Slutpris: 375 kr
Slutpris: 250 kr
Slutpris: 925 kr
Slutpris: 225 kr
Slutpris: 825 kr
Slutpris: 925 kr
Slutpris: 800 kr
089. Beverloo Corneille. Grafiskt blad. Sign. Corneille -96 187/200.Tavlans mått 78,5 x 86 cm.
Slutpris: 2 500 kr
Slutpris: 2 225 kr
095. Timo Sarpaneva. Glasskulptur ”Jättens näve” Iittala 1960-tal. Osignerad. H. 18 cm.
Slutpris: 1 900 kr
Slutpris: 225 kr
Slutpris: 3 050 kr
Slutpris: 2 050 kr