Slutpris: 600 kr
Slutpris: 6 050 kr
Slutpris: 800 kr
Slutpris: 825 kr
Slutpris: 925 kr
Slutpris: 800 kr
089. Beverloo Corneille. Grafiskt blad. Sign. Corneille -96 187/200.Tavlans mått 78,5 x 86 cm.
Slutpris: 2 500 kr
Slutpris: 2 225 kr
Slutpris: 250 kr
Slutpris: 150 kr
Slutpris: 8 425 kr
Slutpris: 450 kr
Slutpris: 5 350 kr
160. Slaglåsgevär svenska armén 1800-tal laddstake saknas märkt 14 R7K No 31 NT 153. Längd 146 cm.
Slutpris: 5 375 kr
Slutpris: 100 kr
Slutpris: 425 kr
Slutpris: 700 kr
Slutpris: 375 kr
Slutpris: 1 175 kr
Slutpris: 825 kr
230. Slaglåsgevär, kammarladdare 1800-talets mitt. Märkt A.Hagströms patent CF. Längd 139 cm.
Slutpris: 13 250 kr
Slutpris: 175 kr
Slutpris: 450 kr