Slutpris: 600 kr
Slutpris: 6 050 kr
Slutpris: 250 kr
Slutpris: 150 kr
Slutpris: 450 kr
Slutpris: 5 350 kr
160. Slaglåsgevär svenska armén 1800-tal laddstake saknas märkt 14 R7K No 31 NT 153. Längd 146 cm.
Slutpris: 5 375 kr
Slutpris: 425 kr
Slutpris: 825 kr
230. Slaglåsgevär, kammarladdare 1800-talets mitt. Märkt A.Hagströms patent CF. Längd 139 cm.
Slutpris: 13 250 kr
Slutpris: 1 400 kr
Slutpris: 1 300 kr
Slutpris: 2 925 kr
Slutpris: 325 kr
Slutpris: 225 kr
Slutpris: 875 kr
Slutpris: 1 825 kr
Slutpris: 13 425 kr
Slutpris: 500 kr
Slutpris: 775 kr
Slutpris: 375 kr
546. Barnleksak, björn med uppdragsverk. Nyckel finns. Originallåda, brukslitage. H. 18,5 cm.
Slutpris: 225 kr
Slutpris: 1 425 kr