Slutpris: 600 kr
Slutpris: 6 050 kr
Slutpris: 7 350 kr
Slutpris: 250 kr
Slutpris: 150 kr
Slutpris: 450 kr
Slutpris: 5 350 kr
160. Slaglåsgevär svenska armén 1800-tal laddstake saknas märkt 14 R7K No 31 NT 153. Längd 146 cm.
Slutpris: 5 375 kr
Slutpris: 425 kr
Slutpris: 825 kr
Slutpris: 700 kr
Slutpris: 475 kr
Slutpris: 225 kr
227. Handdukar 6 st. ”Björnlinne”, hellinne Dalsjöfors 50 x 70 cm.
Slutpris: 450 kr
Slutpris: 375 kr
230. Slaglåsgevär, kammarladdare 1800-talets mitt. Märkt A.Hagströms patent CF. Längd 139 cm.
Slutpris: 13 250 kr
Slutpris: 1 350 kr
Slutpris: 4 050 kr
Slutpris: 2 550 kr
Slutpris: 1 400 kr
Slutpris: 1 300 kr
Slutpris: 2 925 kr
Slutpris: 325 kr
306. Matta Röllakan, trolig sign WH med några fläckar. 226 x 167 cm.
Slutpris: 875 kr