Slutpris: 1 900 kr
Slutpris: 2 300 kr
Slutpris: 3 850 kr
Slutpris: 1 025 kr
Slutpris: 1 050 kr
Slutpris: 775 kr
Slutpris: 925 kr
Slutpris: 225 kr
Slutpris: 3 275 kr
Slutpris: 5 350 kr
Kontr.Silver
084. Smörgåsgafflar 12 st, smörgåsknivar 12 st. Kontr.S. Med monogram. Bruttovikt 750 gram.
Slutpris: 1 750 kr
Kontr.Silver
Slutpris: 225 kr
Slutpris: 825 kr
Slutpris: 925 kr
Slutpris: 800 kr
089. Beverloo Corneille. Grafiskt blad. Sign. Corneille -96 187/200.Tavlans mått 78,5 x 86 cm.
Slutpris: 2 500 kr
Slutpris: 2 225 kr
092. Figurin. ”Springare”, Stig Lindberg, Studiohanden, Gustavsberg. H. 12,5 cm. L. 17 cm.
Slutpris: 4 475 kr
093. Figurin. Lisa Larson Gustavsberg. H. 10,5 cm. L. 33 cm.
Slutpris: 1 600 kr
Slutpris: 500 kr
095. Timo Sarpaneva. Glasskulptur ”Jättens näve” Iittala 1960-tal. Osignerad. H. 18 cm.
Slutpris: 1 900 kr
Slutpris: 250 kr