Slutpris: 200 kr
Slutpris: 3 000 kr
Slutpris: 800 kr
Kontr.Silver
402. SKÅL MED HÄNKEL. Kontr.S, stämplad: 835 Berlin, No11500, H. 13 cm Diam. 34 cm Vikt. 1964 gram
Slutpris: 12 425 kr
Slutpris: 325 kr
406. GEFLE, UE. Kaffeservis, 27 delar. ”Vinranka”, Arthur Percy.
Slutpris: 700 kr
Slutpris: 775 kr
Slutpris: 400 kr
Slutpris: 300 kr
Slutpris: 2 200 kr
413. SKULPTUR. Häst, trä, 1900-tal, Kina. H. 108 cm L. 120 cm. Torrsprickor samt färgbortfall
Slutpris: 3 400 kr
Slutpris: 150 kr
Auktionsobjektet kom inte upp i reservationspriset.
Slutpris: 10 450 kr
Kontr.Silver
Slutpris: 150 kr