Auktionsdatum | 2024-04-29 |
Kategori | Metaller |
405. JARDINÉRE. Glas o förgylld metall, jugend. Med gravyr 1912. Glasinsats med mindre nagg. H. 17 cm. L. 53 cm.
Slutpris: 1 000 kr
Slutpris: 1 000 kr
Auktionsdatum | 2024-04-29 |
Kategori | Metaller |