405. JARDINÉRE. Glas o förgylld metall, jugend. Med gravyr 1912. Glasinsats med mindre nagg. H. 17 cm. L. 53 cm.

Slutpris: 1 000 kr

Artikelnr: 516-405 Kategori: Etikett: