171. Sekretär 1900-talets 1:a hälft. 1 stöd till luckan har slagit sig. H. 109 cm B. 77 cm D. 85 cm. Bruksslitage

Slutpris: 200 kr

Artikelnr: 480-171 Kategori: Etikett: