091. SIDEBORD. Barockstil, 1930-tal H. 94.5 cm L. 182 cm Djup. 59 cm. Skivan med skador, bl.a vattenringar

Nuvarande bud: 100 kr

Tid kvar:

Auktion avslutas: 2024-04-29 17:46

Nuvarande bud: 100 kr

Läs mer om skillnaden mellan "Bud" och "Maxbud"
Artikelnr: 516-091 Kategori: Etikett: