009. ASK/NÅLFAT, brons. Marcus Lövblad. Signerad Stockholms Konst Metallgjuteri. Oval form. Märkt Svitjod 1914-1939 H 7 cm. L 14 cm. Normalt bruksslitage. Ljusstake H 15 cm.

Slutpris: 150 kr

Artikelnr: 512-009 Kategori: Etikett: