Auktionsdatum | 2024-03-11 |
Kategori | Metaller |
009. ASK/NÅLFAT, brons. Marcus Lövblad. Signerad Stockholms Konst Metallgjuteri. Oval form. Märkt Svitjod 1914-1939 H 7 cm. L 14 cm. Normalt bruksslitage. Ljusstake H 15 cm.
Slutpris: 150 kr
Slutpris: 150 kr
Auktionsdatum | 2024-03-11 |
Kategori | Metaller |