Auktionsdatum | 2023-04-03 |
Kategori | Metaller |
059. ASKFAT/NÅLFAT, brons. Marcus Lövblad, signerad. Stockholms Konst Metallgjuteri. Oval form Märkt: Svitjod 1914-1939. H. 7 cm. L. 14 cm. Normalt brukslitage.
Slutpris: 175 kr
Slutpris: 175 kr
Auktionsdatum | 2023-04-03 |
Kategori | Metaller |