059. ASKFAT/NÅLFAT, brons. Marcus Lövblad, signerad. Stockholms Konst Metallgjuteri. Oval form Märkt: Svitjod 1914-1939. H. 7 cm. L. 14 cm. Normalt brukslitage.

Slutpris: 175 kr

Artikelnr: 489-059 Kategori: Etikett: