089. ASTOR PETTERSSON. Olja på Pannå. Signerad: Astor Pettersson -87 ”DÅ OCH NU”. Tavalns mått: 102 x 77 cm

Slutpris: 450 kr

Artikelnr: 498-089 Kategori: Etikett: