090. LENA CRONQVIST. Etsning. Signerad: Lena Cronqvist 13/23 ”FLICKA BADAR KATT” Tavlans mått: 73 x 82 cm

Slutpris: 5 125 kr

Artikelnr: 498-090 Kategori: Etikett: