179. BOKHYLLA med skrivdel, bonad björk 1930-tal, funkis, några fanerskador, höjd 103 cm, längd 118 cm, djup 30,5 cm.

Slutpris: 450 kr

Artikelnr: 492-179 Kategori: Etikett: