178. SIDEBOARD Bonad björk, med intarsia, funkis 1930-tal, fuktskador samt spricka på ena sidan, höjd 85 cm, längd 164 cm, djup 50 cm.

Slutpris: 100 kr

Artikelnr: 492-178 Kategori: Etikett: