090. BORD. Gustaviansk stil. Etikettsignerad: Tillverkad hos A B Axel Johanssons möbelverkstäder, Falun. (Kungl. hovleverantör). Normalt brukslitage. H. 72 cm. L. 104,5 cm. Djup 64 cm.

Slutpris: 1 225 kr

Artikelnr: 496-090 Kategori: Etikett: