Auktionsdatum | 2023-07-17 |
Kategori | Möbler |
090. BORD. Gustaviansk stil. Etikettsignerad: Tillverkad hos A B Axel Johanssons möbelverkstäder, Falun. (Kungl. hovleverantör). Normalt brukslitage. H. 72 cm. L. 104,5 cm. Djup 64 cm.
Slutpris: 1 225 kr