089. SIDEBOARD. Gustaviansk stil. Etikettsignerad: Tillverkad hos A B Axel Johanssons möbelverkstäder, Falun. (Kungl. hovleverantör). Normalt brukslitage. H. 83,5 cm. L. 177 cm. Djup 55 cm.

Slutpris: 1 200 kr

Artikelnr: 496-089 Kategori: Etikett: