008. Choklad/glassform stämplade CC (Charles Cadot et Cie) Brevete Marquise de Fabrique. 1800-tal tenn. H 17 cm. L 29 cm.

Slutpris: 250 kr

Artikelnr: 451-008Kategori: Etikett: