520. HELLSTEN. Akvarell. Signerad: Hellsten 1961 Örebro ”Åkerigården vid Klosterg” Bildmått: 14.5×12 cm

Slutpris: 225 kr

Artikelnr: 505-520 Kategori: Etikett: