519. HELLSTEN. Akvarell. Signerad: Hellsten 1963 Örebro ”Hörnet S.állen- Drottning” Bildmått: 17.5×22 cm

Slutpris: 175 kr

Artikelnr: 505-519 Kategori: Etikett: