123. OTTO SCHMIDT-HOFER (Tyskland 1873-1925) Bronsskulptur H. 39 cm, signerad Schmidt-Hofer. Gjutarstämpel Gladenbeck, Berlin, Åldersrelaterat slitage, sockel med skruvhål efter skylt

Slutpris: 3 700 kr

Artikelnr: 498-123 Kategori: Etikett: