Auktionsdatum | 2023-08-28 |
Kategori | Metaller |
123. OTTO SCHMIDT-HOFER (Tyskland 1873-1925) Bronsskulptur H. 39 cm, signerad Schmidt-Hofer. Gjutarstämpel Gladenbeck, Berlin, Åldersrelaterat slitage, sockel med skruvhål efter skylt
Slutpris: 3 700 kr