Auktionsdatum | 2023-04-24 |
Kategori | Övrigt |
387. VÄGGPENDYL, Gustaviansk. Urtavlan märkt Beurling Stockholm. Per Henrik Beurling (1758-1806). L 92 cm. B 50 cm. Urtavlan något krackelerad och mindre förgyllningsskador.
Slutpris: 4 600 kr
Slutpris: 4 600 kr