388. VILSTOL, TORD BJÖRKLUND, IKEA. 1900-talets andra hälft. Skinn/tyg klädsel, stålstomme. Normalt brukslitage.

Slutpris: 2 525 kr

Artikelnr: 490-388 Kategori: Etikett: