Visar 49–50 av 50 resultat
601. Glasmålning i förgylld ram. 1800-talets andra hälft. Tavlans mått: 21 x 19,5 cm.
602. Miniatyrtavla. Raffael. F. W. Tavlans mått 11,5 x 9,5 cm.