Slutpris: 5 175 kr
Slutpris: 3 400 kr
Slutpris: 1 000 kr
053. Matta. Märta Måås Fjetterström. Sign. AB MMF. 125 x 84 cm
Slutpris: 22 550 kr
Slutpris: 325 kr
Slutpris: 1 800 kr
Slutpris: 1 100 kr
Slutpris: 225 kr
Slutpris: 550 kr
059. Chokladkanna. Ostindisk, 1800-tal. H 17,5 cm inkl lock.
Slutpris: 375 kr
Slutpris: 775 kr
Slutpris: 600 kr
062. Figurin, känguru med unge, ur serien ”Stora Zoo”. Lisa Larson Gustavsberg. H. ca 25 cm
Slutpris: 2 050 kr
Slutpris: 900 kr
Slutpris: 350 kr
Kontr.Silver
Slutpris: 1 625 kr
Slutpris: 350 kr
067. Figurin ”Peter Pan” W Goebel. Walt DIsney Bruno. H 11 cm.
Slutpris: 625 kr
Kontr.Silver
Slutpris: 200 kr
Slutpris: 1 325 kr
Slutpris: 725 kr
Slutpris: 5 700 kr
Slutpris: 1 675 kr